• Ново
Crocs Unise Classic Classic Slippers

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Buyers rating:
DEN 372.64

Износ

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење. Без никакви ленти или ленти за да се гушкаат, тие се лесни за мама и тато да се лизгаат и исклучуваат, и доволно едноставно за децата да научат како да го сторат тоа сами. Одлично за подлогата околу куќата или која било екскурзија каде додадената доза на пријатна е добредојдена. Лесно вклучување/исклучување со еластична топлина и Gore за вклопување. Стандардни Nubs на надворешната страна за контрола на влечење. Гордо лого на Крокс на горниот дел. Почувствувајќи ја волна горниот материјал и топла постава за фази. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16