• Ново
Ранец на Челси - торба со повеќе оддели

Ранец на Челси - торба со повеќе оддели

Buyers rating:
DEN 478.40

Износ

Подгответе се за вашиот ден со ранецот во Челси. Овој додаток е само вистинската големина за преземање на документи и други најважни работи до и од училиште или работа. Одликувајќи се со иконските тимски бои и лого, тоа е вреден избор за секој обожавател. Дарежливиот централен џеб е исправен за пренесување на целата ваша дневна опрема, додека повеќе помали џебови и странични прегради ви помагаат да останете организирани. Сите зимски прегради нудат менувачи за лесен зафат. Овој спортски ранец е добра опција за ентузијастите во Челси во вашиот живот. Ранец на Челси, мулти-одделенија торба : Голем, мулти-одделенски ранец. Дополнителни џебови и странични прегради. Уникатен дизајн во кој се наоѓа фудбалскиот клуб Челси со тимско лого и бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84