• Ново
Луг Бандит Оксфорд Патика

Луг Бандит Оксфорд Патика

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика. Чувајте го едноставен и класичен со овој безвременски патека за платно. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Вулканизирана конструкција. Поставата за дишење.

Декларирани својства

Најдобри предлози