• Ново
Гоја Фрута цела гуава за овошен удар, Оз

Гоја Фрута цела гуава за овошен удар, Оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Goya fruta Целата гуава за овошен удар е одличен начин да вметнете здраво овошје во вашата диета. Експертите за исхрана препорачуваат диета малку маснотии и богати со растителни влакна, што вклучува најмалку 5 порции овошје и зеленчук секој ден за подобро здравје. Обидете се со оваа вкусна Goya fruta во освежувачки пијалак, аква фреско или како врвот. Гоја Фрута цела гуава за овошен удар : 100% чиста и природна. Богато со витамини. Малку маснотии. Бесплатно холестерол. Вкусно и природно добро за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00