• Ново
Софија фармерки, женски роза кривини слаби супер високи лесни фармерки

Софија фармерки, женски роза кривини слаби супер високи лесни фармерки

Buyers rating:
DEN 287.04

Износ

Толку супер! Истегнете тексас, беспрекорен дизајн и супер висока силуета комбинираат за моментално ажурирање на тексас во вашата колекција. Овие слаби фармерки од фармерките на Софија се елегантен, удобен пар што влече двојна должност за девет до пет дена и вонредни ноќи. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Súper Espectaculares! Una Mezclilla elástica, un diseño sin costura y una silueta de tiro superalto actionizan instantáneamente tu colección de mezclilla. Estos Jeans Ajustados de Sofia фармерки син un par cómodo y elegante que puedes usar tanto en tu trabajo, como en tus noches libres. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/3% вискоза/3% спандекс/66% алгодон; 28% Полистер; 3% вискоза; 3% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la modelo mide 5’9” y viste una talla 4. fit : слаба нога/corte de pierna austadado. Rise and Inseam : Супер високи; 27 ”inseam/tiro superalto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Dester Denim/Mezclilla Elástica. Зошто ќе го сакате : Високо растојание се радуваат секој пат. Superенски супер високи беспрекорни фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84