• Ново
Бактон студио Леноар модерна и современа сива ткаенина тапациран еспресо Браун го заврши дрвото за јадење 2 парчиња

Бактон студио Леноар модерна и современа сива ткаенина тапациран еспресо Браун го заврши дрвото за јадење

Buyers rating:
DEN 5296.00

Износ

Фузија на традиционални елементи за дизајн и модерно занаетчиство го прават столот за јадење на леноир зачудувачки додаток на кој било простор за јадење. Оваа цврста столица од гума од гума има елегантна еспресо кафеава завршница што ја надополнува лесната тапацир на ткаенина од полиестер. Подготвена со пена за најголема удобност додека уживате во долги вечери, на лекот се одликува со впечатлив удар за засилена визуелна привлечност. Удобно и стилски, Леноар е сигурно да го воздигне секое искуство за јадење. Столот за јадење во Леноар е направен во Малезија и бара собрание. Димензии : 37.4 "Висока x 17,7 " Широк x 20,5 "длабоки; димензии на седење : 18,5 " Висока (од подот) x 18,5 "широк x 16.1 " длабоко; Назад : 18,9 "Високи; нозе : 16,9" "високи? Современ и современ сет вклучува две (2) столчиња за јадење? Конструиран од Rubberwood? Еспресо кафеава завршница? Полиестерска ткаенина тапацир? Дизајн на отсечен назад? Потребно е собрание? Направено во Малезија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67