• Ново
Американски деца кукавички за торба со грав другар другар

Американски деца кукавички за торба со грав другар другар

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Откријте го совршениот стол за торбичка со грав со мали деца со американските деца кукавички торбички другар! Тоа е задолжително во собата на секое дете. Американскиот детски торба со грав, Бади е совршен додаток на вашата дневна соба, соба за игра, спална соба или која било просторија во куќата. Вашето дете може да ужива во својата омилена книга или телевизиско шоу додека седете удобно на нивните американски деца кукавички торбички. Неговата тркалезна форма го прави совршен за лежење и релаксирање. Овие забавни и функционални столчиња за вреќи со грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Столот е направен од полиестер со перничето седиште за дополнителна удобност. Тоа е совршена големина за мали деца и мали деца. Овој пријател на американските деца со гравче од грав може да се исчисти со тоа што ќе стане 100 проценти одобрени од мајка. Чаир за торби со грав е насочено кон вашето дете и пријатели и доволно силни за да замине до 81 фунти. Не е потребно собрание за возрасни. Совршен дневник за дома. Карактеристики на лисицата. Место чисто. Идеја за читање, гледање телевизија, играње игри и многу повеќе. Додава поп на забава.

Декларирани својства

Најдобри предлози