• Ново
Eastman 4-prong Electric Range Coder, засилувачи, должина на FT, црна

Eastman 4-prong Electric Range Coder, засилувачи, должина на FT, црна

Buyers rating:
DEN 534.08

Износ

Кабелот „Истман опсег“ ги поврзува електричните опсези со изворот на енергија од 4 спроводници. Конфигурацијата на кабелот Prong е компатибилна со повеќето главни брендови на електрични опсези. Кабелот доаѓа со вградени терминали за прстен за полесна инсталација и вклучен стегач за олеснување на вирусот. Приклучокот е дизајниран со агол за да го задржи кабелот близу до wallидот избегнувајќи трескање и спречување на оштетување. Средната жица е неутрална и двете надворешни жици се топење. Овој кабел за опсег мери во должина од 10 стапки за лесна употреба. Приклучокот е дизајниран да избегне трескање и да спречи оштетување на кабелот. Опремени со (2) жици од 6 мерачи и (2) жици од 8 мерачи. Се поврзува со сад со 4-погр. 50 засилувачи и 125 /250 волти. Компатибилен со повеќето главни брендови на електрични опсези.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84