• Ново
Glidden Hep Grab-n-Go надворешна боја + буквар полу-сјај, кремасти топло какао тен, галон

Glidden Hep Grab-n-Go надворешна боја + буквар полу-сјај, кремасти топло какао тен, галон

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Glidden® High Endurence® Plus Надворешна боја + Primer е висококвалитетна, надворешна боја и буквар во една, понудена по исклучителна цена. Оваа надворешна боја е идеална за многу надворешни проекти, вклучително и правилно подготвени, надворешно дрво, тули, asonидарски, бетон, измешан алуминиум, исушена винилна обвивка*и подготвени метални подлоги. Оваа 100% акрилна боја обезбедува одлична скриеност и адхезија и силна отпорност на бледнее, покривање на пукање до 400 квадратни метри по галон. Се спротивставува на бледнее, пукајќи суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33