• Ново
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Buyers rating:
DEN 403.20

Износ

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки. Сите чудави на Reef Runner се дизајнирани, тестирани, рачно изработени и насликани. Длабокиот нуркач е потресен имитатор на миноу, дизајниран да испорача широко неправилно дејство за пливање. Овој победник на турнирот "jerkbait " има заоблен дизајн и заоблена сметка за нуркање. Сите 800 серии Deep Diver Lures имаат врвна завршница на Reef Runner Runner, со финиш кој е отпорен на чипс. Reef Runner 800 Series Reef Runner 6-3/16 "Purpler Nurple : Reef Runner. Reef Reef Reef Runner. 6-3/16". Гарнир Нарпл.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67