• Ново
Енергетски стоп Предниот и задниот Z Evolution Drum Drum KIT K15022DK

Енергетски стоп Предниот и задниот Z Evolution Drum Drum KIT K15022DK

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Power Stop Z23 Evolution Evolution Pad и комплетот за надградба на тапаните го прават едноставен и чинат ефикасен за зголемување на моќноста на сопирањето на вашиот дневен возач. Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска прашина и надградба без бучава над системот за сопирање на акции. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите работата со сопирачките со вклучување на сè што ви треба : OE тапани за замена, соодветни чевли за сопирачки, комплет за држење/пролет и прилагодувачи каде што е достапно. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Овој комплет за сопирачките е без прашина, без бучава и ќе ви даде зголемена моќност за сопирање без да ја жртвувате секојдневната дивестливост. Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport. Енергетски стоп Предниот и задниот Z23 Evolution Evolution Drum Drum KIT K15022 DK Powerstop Z23 Evolution Drum Drum комплет • Вклучува 2 врзани запрени ротори на сопирачките, збир на влошки за сопирачките Z23, збир на прекин на сопирачката за еволуција на сопирачката, комплетен сет сет на чевли за сопирачки, комплет за пролет/држење и прилагодувачи (каде што е достапно) • Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви треба комплет за сопирачките Power Stop • Fit : Buick Apolon 1974-1973; Шевролет Камаро 1969; Chevelle 1972-1969; Ел Камино 1972-1969; Монте Карло 1972-1970; Нова 1974-1969; GMC Sprint 1972-1971; Olds Mobile Omega 1974-1973; Понтијак Вентура 1974-1971.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16