• Ново
Неутрогена сет за борба против акни, компјутер

Неутрогена сет за борба против акни, компјутер

Buyers rating:
DEN 343.68

Износ

Комплетот за борба против акните Neutrogena има два одлични производи. Телото чисто розово миење на телото е специјално развиено за да се третираат скриптите на телото, како што се оние на грб, рамената и градите без да сушат. Формулата за меурчиња за меурчиња ја третира кожата без да го жртвува вашето искуство со туш. Акните без масло мијат розово грејпфрут, чистење ги расчистува флеките и црните глави. Нежните микробидеи ја изедначуваат грубоста без да сушат или иритираат за појасна, поздрава кожа. Сет за туширање, дополнителна вредност. Други информации : (Тело чисто миење на телото розов грејпфрут) : Заштитете од прекумерна топлина (104 степени f/40 степени Ц). (Чистење на печка за миење на акни без масло, розов грејпфрут) : Заштитете од прекумерна топлина (104 степени f/40 степени Ц). Различни : 1 миење на акни без масло, розово грејпфрут за пенење од грејпфрут 4,2 fl Oz (124 ml) + 1 тело чиста миење на телото розово грејпфрут 8,5 fl Oz (250 ml). Третман на акни со салицилна киселина. Моќ за борба против акни со секој туш. За тело : Тело чисто миење на телото, розов грејпфрут. Чисти пробивање на телото. За лице : миење на акни без масло, розово чистење на пенење од грејпфрут. Микроклеарна технологија. Тело чисто миење на телото розов грејпфрут : специјално развиен за лекување на разузнавања на телото, како што се оние на грб, рамената и градите без да сушат. Формула за меурчиња за ладење ја третира кожата без да го жртвува вашето искуство со туш. Прашања? Посетете или јавете се на бесплатниот 800-582-4048 или 215-273-8755 (Собери). Без масло од акни миење розово грејпфрут за пенење : оваа уникатна формула ги расчистува флеките и црните глави. Нежните микробидеи ја изедначуваат грубоста без да сушат или иритираат за појасна, поздрава кожа. Прашања? Посетете или јавете се на бесплатниот 800-582-4048 или 215-273-8755 (Собери). За лице. За тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33