• Ново
Време на одмор голема кутија за подароци за хартија за хартија за хартија од Снегулка од Снегулка

Време на одмор голема кутија за подароци за хартија за хартија за хартија од Снегулка од Снегулка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Направете го пакувањето на вашите празнични подароци лесно со оваа кутија за подароци! Оваа рустикална правоаголна кутија за подароци е украсена со црна и исклучена бела лента и лак, со starвезда со ламби за умирање и снегулка со прицврстени ознаки за висина на сјај. Секоја кутија е конструирана со рециклирана хартија Крафт и тешка табла, и мерки на 11,25 x 7,75 x 5 ”. Оваа кутија може да се користи како декор или складирање за предмети како што се украси, керамика, додатоци за бања, чаши, тепсија и свеќи и е совршен начин да го претставите вашиот подарок! Време на одмор Голема кутија за подароци за хартија за хартија од Снегулка на Божиќна starвезда : украсена со црна и бела лента и лак, starвезда на Бурлап и снегулка со ознаки за рачни рачни сјај. Мерки 11,25 ”долги до 7,75” широки до 5 ”високи. Правоаголна кутија за подароци совршена за украси, керамика, додатоци за бања, чаши, тепсија и свеќи. Конструиран со рециклирана кафеава хартија Крафт и тешка картонска плоча.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00