• Ново
Викторија К Техно сјај ватирана текстура црна лак балерина станови

Викторија К Техно сјај ватирана текстура црна лак балерина станови

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Пар на женски ватиран дизајн на Викторија К со Техно сјај текстура и црн лак низ предните станови на балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слиптон. Ватиран текстуриран дизајниран материјал. Црн лак преку предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00