• Ново
Чевли за чамци на момчето

Чевли за чамци на момчето

Buyers rating:
DEN 959.20

Износ

Совршени за лето, овие убави чевли на Јосмо се дизајнирани и опремени со меки стапала и перничена влошка за целата дневна удобност. Без разлика дали е на копно или на море, вашиот мал човек ќе се чувствува стилски и лесно да ги носи своите нови омилени класични стилови чевли. Затворањето на чипка обезбедува прилагодливо и поддржувачко вклопување. Момчиња за чамци. Дизајнирано со меки стапала и перничена влошка. Стилски и класичен. 100% рачно изработени материјали. Затворање на чипка за поддршка и погодност.

Декларирани својства

Најдобри предлози