• Ново
Фустан за покривање на женските плажа на плажата, Мартина Хенки пом

Фустан за покривање на женските плажа на плажата, Мартина Хенки пом

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Лесен и воздушен, ова прикривање на полите со акценти на тасели нуди разноврсна транзиција од плажа или базен до скара или трпеза. Одликувајќи се со цврст тон, овој прикриен фустан од сцената на плажа е одличен додаток на вашата облека за капење и летна гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. MIDI должина. V-врат. Без ракави; Прилагодливи ленти за рамо. Марамче полите со исечокот од тасели. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облечен фустан на женски полите од сцената на плажа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо В

DEN 1.00
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84