• Ново
С. Поло Асн. Момци истегнуваат фармерки од тексас, големини 4-18

С. Поло Асн. Момци истегнуваат фармерки од тексас, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Мекиот тексас што е доволно затегнат за игралиштето и доволно издржлив за секоја авантура, тоа е убавината на американскиот Поло Асн. Истегнете тексас фармерки. Директно вклопување, со класичен стајлинг со пет џеб, сигурно ќе ги направи овие негови за училишни денови или датуми за играње. Спарете ги со патики и кој било врв од мета, поло кошула или џемпер за ладен, обичен изглед. Материјал : 72% памук/27% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Straight Fit. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : мек, тексас на истегнување; јамки на ременот; потпис извезено лого на џебот од предната монета. Истегнување тексас фармерки за момчиња од САД Поло Асн.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00