• Ново
Кураста Долче Палм Лили Внатрешна област на отворено, Хантер Грин-Винорија, 8'6 13

Кураста Долче Палм Лили Внатрешна област на отворено, Хантер Грин-Винорија, 8'6 13

Buyers rating:
DEN 1277.60

Износ

Создадете специјално место кое станува срце на домот со освежувачки привлечност на курастата Долче Палм Лили затворен / килим на отворено. Овој килим е неверојатно стилски и функционален, совршен за внатрешен двор, палуби и други области на отворено. Изработена од 100% полипропилен подобрена со влакна со траен полиестер, има структурирана, рамна конструкција која обезбедува супериорна удобност и стил. Совршено за сите видови на временски услови, овој килим е отпорен на УВ, отпорен на мувла и мувла, и отпорна на вода и дамки. Плус, неверојатно е лесно да се исчисти, само да се избрише или цревото за совршено одржување за зафатено домаќинство дури и во затворено. Функционални и стилски со своите големи лисја од дланка во Хантер Грин, овој килим е совршен за патио, палуби и дневни простории. Издржлива рамна конструкција без висина на купот го прави пријателски за домашни миленици. Совршено за сите видови на временски услови, со карактеристики како што се отпорни на мувла и мувла и отпорна на вода и дамки. УВ отпорен од изложеност на сонце за долгорочни перформанси. Лесно за чистење, само избришете или црево за совршено одржување за зафатено домаќинство.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84