• Ново
Gr BB SS Tee џеб

Gr BB SS Tee џеб

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче. Направено е од мека и издржлива мешавина од памук со конструкција со кратки ракави. Деколтето на екипажот обезбедува чист изглед и нема да се чувствува рестриктивно додека ги запознава прстите и прстите на рацете. Ocketеб на градите се наоѓа на предниот дел на оваа цврста боја, додека за директно полите создава класична маица, чувствувајќи се дека парови одлично со повеќето дното. Добијте ја оваа разноврсна маица во асортиман на бои за повеќе можности за спарување. Garanimals новороденче момче со краток ракав со цврст џеб : 60% памук, 40% полиестер. Маица за момчиња на мали деца. Предниот џеб на градите. Цврста боја. Кратки ракави. Деколте на екипажот. Директно полите. Внатрешно означување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33