• Ново
Berkley PowerBait Maxscent Flatnose revers rewerk Shad риболов мека мамка

Berkley PowerBait Maxscent Flatnose revers rewerk Shad риболов мека мамка

Buyers rating:
DEN 208.64

Износ

Power Bait Max Scent линија на мамки Ослободете супер-наполнето поле за мирис што привлекува риба на начин што никогаш порано не се видело. Овој нов нов материјал е совршен за презентации на финеси со ултра-реалистичка текстура и природни мат бои за да се измами најтешко за фаќање риби. Мекиот, но сепак издржлив материјал предвидува активности слични на животот и полесното приклучување што произведуваат повеќе риби на секоја мамка. Lifeивотот како опашката имитира лесен плен риба за повеќе апликации за финеси. Разновиден дизајн на поголем профил. Риба бестежинска близу до горниот дел од водата или со вметнување тегови за да се спушти во тешкиот капак. Компресиран рамен нос за подобра улица на пукање со пукање. Целокупниот нов материјал ослободува супер-наполнет мирис на миризба што привлекува риба на начин што досега не се видел.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84