• Ново
Чадор во Калифорнија 96 Црна цврста печатена октагон Пазар чадор

Чадор во Калифорнија 96 Црна цврста печатена октагон Пазар чадор

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој чадор со тешки тешки 7,5 комерцијални одделенија ги нуди сите карактеристики побарувачка за станбен или комерцијален сопственик со робусна рамка за алуминиумска комерцијална оценка. Алуминиумскиот пол со два секција со дебелина на wallидот од 0,08 инчи и рамката на ребрата на фиберглас има супериорна стабилност и е совршена за барање комерцијални услови. Силната рамка за алуминиумски пол се совпаѓа со едноставен и ефикасен систем за лифт за притискање кој комплетира еластичен и лесен за употреба чадор. Една од клучните придобивки за овој чадор е на ребрата од фиберглас како спротивно на вашиот стандард. Овој чадор, исто така, се одликува со ткаенина на Пацифик, раствор-обоена полиестерска ткаенина која е дизајнирана и усовршена од Калифорнија Чадор за употреба со нашите чадори направени со квалитет. Овој чадор ќе се држи против сè што ќе фрлите на него; Има корист од двата света. Ткаенина на Пацифик. Делукс систем за лифт за притисок. 12,7мм ребра на стаклени стакло. Алуминиумски центар за пол. Алуминиумски центар и домување. Засилени зглобови на ребрата. Хардвер од не'рѓосувачки челик.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20