• Ново
Чадор во Калифорнија 96 Црна цврста печатена октагон Пазар чадор

Чадор во Калифорнија 96 Црна цврста печатена октагон Пазар чадор

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој чадор со тешки тешки 7,5 комерцијални одделенија ги нуди сите карактеристики побарувачка за станбен или комерцијален сопственик со робусна рамка за алуминиумска комерцијална оценка. Алуминиумскиот пол со два секција со дебелина на wallидот од 0,08 инчи и рамката на ребрата на фиберглас има супериорна стабилност и е совршена за барање комерцијални услови. Силната рамка за алуминиумски пол се совпаѓа со едноставен и ефикасен систем за лифт за притискање кој комплетира еластичен и лесен за употреба чадор. Една од клучните придобивки за овој чадор е на ребрата од фиберглас како спротивно на вашиот стандард. Овој чадор, исто така, се одликува со ткаенина на Пацифик, раствор-обоена полиестерска ткаенина која е дизајнирана и усовршена од Калифорнија Чадор за употреба со нашите чадори направени со квалитет. Овој чадор ќе се држи против сè што ќе фрлите на него; Има корист од двата света. Ткаенина на Пацифик. Делукс систем за лифт за притисок. 12,7мм ребра на стаклени стакло. Алуминиумски центар за пол. Алуминиумски центар и домување. Засилени зглобови на ребрата. Хардвер од не'рѓосувачки челик.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84