• Ново
Кик-стојат за косилки за прошетки

Кик-стојат за косилки за прошетки

Buyers rating:
DEN 477.60

Износ

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети моторот. Ја одржува косилката стабилна за промена или заострување на сечилото, чистење на долната страна на палубата и отстранување на приклучокот за масло. Кик-столб за косилки за прошетки : им одговара на повеќето косилки за прошетки. Спречува превртување. Ја чува косилката стабилна. Користете го за промена или заострување на сечилото. Исчистете ја долната страна на палубата.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36