• Ново
Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина. Нема причина да ги оставите вашите затнувања откако ќе заврши летото - продолжете со чувството да оди со затнувањето на Рален. Крослит ™ пена ги прави лесни и перничиња. Крослит ™ Изградба на пена за лесна амортизација. Мека, тостична лагер внатре. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Вентилациски дупки за дишење. Двојна Crocs Comfort ™ : блажено поддршка. Меко. Лулка удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00