• Ново
Maените на Miabella 1- Ct Morganite и Diamond-Accent 14KT розово злато срцево нивото на висината ѓердан

Maените на Miabella 1- Ct Morganite и Diamond-Accent 14KT розово злато срцево нивото на висината ѓердан

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Донесете го дома овој остварлив Миабела Морганит и Дијамант Акцент на срцев вид на висина ѓердан за беспрекорен изглед. Изработено до брилијантност во сјајно злато од роза од 14 карат и има скапоцен камен во облик на срце, поставен од камења (7х7мм) скапоцен камен, заедно со два тркалезни, сложени морнинит (2,5х2,5 мм) и два тркалезна, постепено, постепено, ПРОНГ -Сетираат блескави дијаманти (G-H-I, I1) додавајќи искра. Засилен со високо-полски финиш, приврзокот е суспендиран на 17-инчен основен синџир во Сингапур и е обезбеден удобно со затворач на пролетниот прстен. Совршено парче за претстојната мода. Изработено во злато од роза од 14 KT. 1-1/4 CT T.G.W. Морганит. Морганит сечење : круг. Големина на Морганит : (7x7mm & 2.5x2.5 mm). Поставување на Морганит : Подготвен дел. Акцент на дијаманти. Дијамантско сечење : круг. Поставување на дијаманти : ПРОНГ. Боја на дијаманти : G-H-I. Јасност на дијаманти : I1. Синџир : Основен синџир на Сингапур. Обезбеден удобно со затворачот на пролетниот прстен. Heartидари од срцев вид ѓердан. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чудо женски zaria quilted tote торба вино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо женски zaria quilted tote торба вино

Има нешто во врска со ватирана чанта што е веднаш елегантна и го носи вашиот секојдневен стил на сосема �

DEN 879.68
Корени се уништи пилешки сендвич mi lb
  • Ново
Мислење на купувачите:

Корени се уништи пилешки сендвич mi lb

Корените избришани пилешки сендвич мешавина од 6 фунти целосно зготвени Охајо горд Совршено за брз обро

DEN 2.33
Ziploc Roll 11 16 '
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ziploc Roll 11 16 '

Занесени во искушенија со пржена храна со мултифункционалното црно електрично воздух со црна електрич�

DEN 367.84
Пица Берналос Пица Белаторија, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пица Берналос Пица Белаторија, Оз

Пан пица, таватастична кора, крајно 5 сирење, кутија 23 мл со богат сос од италијански стил, моцарела, Азиј�

DEN 1.33
Чизма за патики за мажи Каван
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизма за патики за мажи Каван

Овие чизми за мажи Чука по територија имаат меки кожни кожни кожни на глуждовите со глуждовите со контр�

DEN 1.00