• Ново
Гаранималс бебе девојчиња и девојки за деца хеланки

Гаранималс бебе девојчиња и девојки за деца хеланки

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Зачувајте ги основите. Четири пакувања на Гаранималс ја одржуваат вашата девојка стил и удобна. Таа ќе го сака пријатното чувство, ќе ја сакаш практичноста. Исклучиво на. 4-пакет вклучува : 4 пара хеланки. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Супер-меко чувство. 56% памук/38% полиестер/6% спандекс; 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранимали со четири пакувања за девојчиња за бебиња и мали деца. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33