• Ново
Трговска марка ликовна уметност Брокада на круша I Канвас уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Брокада на круша I Канвас уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Брокада на круша I“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67