• Ново
Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Buyers rating:
DEN 300.80

Износ

Ако само сè беше лесно како врвот на резервоарот за пресврт на Тера и Скај. Непосредно начин да го разгледате вашиот изрез, овој ветровит резервоар има стилски пресврт назад за дополнителен раб. Исто така, дизајниран е во опуштено вклопување со лесна ткаенина за совршен главен пролет и лето. Само додадете ги омилените каприс или шорцеви и имате изглед заедно во секунди. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Сет вклучува : два врвови на резервоарот. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : пресврт назад. Плус големина на пресврт на резервоарот 2-пакет за жени од Terra & Sky.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00