• Ново
Карат Т.В. Тркалезен бел дијамант 10kt бело злато 3-камен-годишнина прстен

Карат Т.В. Тркалезен бел дијамант 10kt бело злато 3-камен-годишнина прстен

Buyers rating:
DEN 11648.00

Износ

Направете го нејзиниот ден дополнителен специјален со овој прекрасен годишнина прстен со прекрасна завршница на бело злато од 10kt. 1/2 Карат Т.В. Тркалезен бел дијамант 10kt Бело злато 3-камен годишен прстен : 1/2 ct. Т.В. Тркалезни бели Diamond10kt бело злато 3-камен годишнина од рингцентралот 3 дијаманти се поставени во чудо-плочиди дијаманти се во поставувањето на канали за поставување на канали е квалитетот на Set Diamond е IJ-I2/I3 Comes во боксови во разни големини на разлики во врска со дијамантите.

Декларирани својства

Најдобри предлози