• Ново
Двоен завеса за прозорец со канелен агол 66-120 - сатенски никел

Двоен завеса за прозорец со канелен агол 66-120 - сатенски никел

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Лесно и без напор украсете ги вашите аголни прозорци со завеси и чисти/валенции. 2 комплети од две 13/16 внатре. Овие висококвалитетни челични шипки се нагласени со декоративни финални парчиња. Вклучува : Четири 13/16 внатре во шипки со дијаметар, финалиња, аголни конектори и хардвер за монтирање. Проекција на предната прачка : 6,375 внатре.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00