• Ново
Дора Ланда, женски плус големина на ајкула, плетен В-врат на вратот

Дора Ланда, женски плус големина на ајкула, плетен В-врат на вратот

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нагласено со привлечен плетен V-вратл, овој врв од Дора Ланда е направен во мека плетена маичка со hanky hemline за ажуриран изглед. Совршено за есен и пошироко, овој врвен долг ракав над фармерките за забавен стил. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат со плетен, отворен детали. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Ханки полите. Womenенски плус В-врат на вратот од Дора Ланда.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33