• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РОКИ ПЛАЦИЈА КЛИФФ Сенди крајбрежна фотографија Црн Флотер Рамка за уметност печатење wallидна уметност

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РОКИ ПЛАЦИЈА КЛИФФ Сенди крајбрежна фотографија Црн Флотер Рамка за уметност печатење wallидна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, море, вода, крајбрежје, брег, плажа, залив, промоција, сценографија, земја, залив. Дизајн од Криста Бродвеј .

Декларирани својства

Најдобри предлози