• Ново
Енергетски стоп заден лев лев лев дел за замена на акции l се вклопува во наследството на Субару

Енергетски стоп заден лев лев лев дел за замена на акции l се вклопува во наследството на Субару

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Auto Specialty OE Auto Specialty OE Calipers Calipers (продадени индивидуално) завртки директно на местото на дебеломер на акции. Калиперот и заградата се повторно воспоставени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно прегледани за квалитет и безбедност, тестиран притисок за да се спречи протекување и висока температура EPDM гума за продолжен живот. Доаѓа со сè што ви треба за да ја завршите работата, вклучително и хардвер за инсталација од не'рѓосувачки челик и лубрикант на керамичка сопирачка со висока температура. Power Stop Autopecialty OE Калиперс за замена на сопирачките се совршени за буџетот свесен потрошувач кој бара целосен дебеломер за замена на залихите! Енергетска стоп Една заменска на сопирачката за замена на сопирачките • Сите дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност • Тестиран притисок за да се спречат протекување • Нови завртки за крварење, хардвер и иглички • Болт директно на местото на дебелодерите на залихите • Се вклопува : Заден лев : Subaru Legacy 2005; Outback 2005.

Декларирани својства

Најдобри предлози