• Ново
Впечатоци Роуалан quакард завеси сет со глава глава за глава

Впечатоци Роуалан quакард завеси сет со глава глава за глава

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Организирајте ги вашите прозорци во раскош со комплетот за завеси во jacакард. Овој елегантен панел пар е издржлив во нивната квалитетна полиестерска конструкција. Работен цветен медалски шема на quакард вклучува суптилен сјај во неговиот дизајн и полираниот, не'рѓосувачки заглавје на гром, им дава на овие завеси регално чувство и ја прави инсталацијата едноставна, само обеси и слајд! Веднаш подигнете ја убавината на вашиот омилен простор со овие прекрасни панели завеси. Громи : Секоја табла има осум полирани не'рѓосувачки и громи без 'рѓа. Цврсти и доволно големи за повеќето прачки на пазарот што го олеснуваат преместувањето на завесата. Внатрешниот дијаметар мери околу 1,6 инчи и надворешниот дијаметар на околу 2,4 инчи. Грижа : Панелите лесно се мијат машини. Тие се избледени, брчки и отпорни на смалување. Измијте ладен, нежен циклус, смота суво, не бели, топло железо кога е потребно. Вклучени : две (2) панели за завеси. Материјали : 100% полиестер. Модел : Флорална, медалјон. Стил : модерен. Бои : бронза, сребро, огледало месинг. Квалитет : Горниот полите мери 3,74 ”, долниот полите мери 1,96”, а страничните полите мерат 0,98 ”секој.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00