• Ново
Десертни плочи на Коала, сметајте за гостите

Десертни плочи на Коала, сметајте за гостите

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Овој гостин од Даун Под ќе ги воодушеви сите деца кога ќе им служите на нивните третмани на плочите за десерт Коала. Овие цврсти хартиени плочи мерат 7 ”и имаат цртан филм коала лице. Продадени во пакувања од 24, овие плочи за еднократна употреба хартија се координираат со сите партиски материјали за животински лица. Снабдувањето со забавата сигурно ќе додаде совршен допир на вашиот следен собир. Уживајте во леснотијата на поставување и исчистете кога користите материјали за еднократна употреба. Плочите за десерт Коала ќе ја исчезнат неволјите. 24 плочи за десерт на Коала. Совршен за роденденски забави. На 24 плочи им служи 24 гости на забави. Десертни плочи на Коала, 24 брои за 24 гости : 24 таблички за десерт коала и им служи на 24 гости. Десертните плочи мерат 7 "и се совршени за забави и прослави. Цврстист -хартиени плочи за служење на десерт кои се за еднократна употреба и прават поставени лесно и исчистете ветер. Совршен за роденденски забави. Координати со други материјали за забави на животински лица.

Декларирани својства

Најдобри предлози