• Ново
Pluscasa Classic 1 Сатен никел топка прилагодлива единечна завеса за завеси Постави 66 - 120

Pluscasa Classic 1 Сатен никел топка прилагодлива единечна завеса за завеси Постави 66 - 120

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

1 "DIA прилагодлива за завеси за завеси од Иглесија 66-120 инчи - Сатен никелдекоратирајте го вашиот третман на прозорецот со шипката за завеси PLUSCASA. Оваа безвременска прачка за завеси носи софистициран изглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот прозорец третман со овој изјава. Исто така достапно како што одговара на двојна завеса за завеси. Вклучува еден телескопски шипка со дијаметар од 1 инч, 2-филијали, држачи за монтирање и хардвер за монтирање. Проекција на шипката : 3.625 инчи. Род Количина : 2 парчиња. x2.5 "x2.5".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00