• Ново
Краток ракав за правда и карид краток, 2-парчен сет за пижами, големини 5- и плус

Краток ракав за правда и карид краток, 2-парчен сет за пижами, големини 5- и плус

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

Спијте повеќе, се грижите помалку во овие сетови за пижами од 2 парчиња од правдата! Овој сет со пижами со 2 парчиња вклучува врв на кратки ракави и краток сон. Врвот е изработен од мек полиестерски дрес со фотореално графичко печатење и детали за рамото што ќе ги сака. Кратките се изработени од полиестер сјаен сатен што ќе ја задржи удобна и ладна во текот на денот и ноќта. На кратко со спиењето, исто така, има еластична лента за половината за лесно носење и стилски печатено печатење. Двете артикли вклучени во сетот за спиење се машини што се перат за лесна нега. Beе биде тешко да се избере помеѓу симпатичниот еж и заспаните фотореални отпечатоци, па можеби ќе треба да ги додадете и во вашата количка! Сет со 2 парчиња вклучува : Краток ракав на врвот и кратко спиење. Врвот : краток ракав, вратот на екипажот, фотореална графика од предната страна. Кратко : Стилот на влечење, еластична лента за половината, печатено карирано печатење. Врвот : 100% полиестерски дрес. Кратко : 100% полиестер сјаен сатен. Достапно во големини 5-18 и плус. Отпорен на пламен. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00