• Ново
Nationalенски лизгање на природата ветре, женски лизгање на сандали во розова боја

Nationalенски лизгање на природата ветре, женски лизгање на сандали во розова боја

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Издвоите од толпата во стил и удобност со овие секвенци на сандали со единечен опсег на вамп со детали за секвенци и пар дизајн на усни во sequins. ПУ го горниот дел, текстура, гумена надворешна плоча, гумена надворешна плоча. 1 инчен потпетица.

Декларирани својства

Најдобри предлози