• Ново
Тајни богатства женски и женски плус наметка за спиење со краток ракав

Тајни богатства женски и женски плус наметка за спиење со краток ракав

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Елегантна класика која брзо ќе стане ваша омилена наметка. Оваа наметка е украсена со детали од чипка за деликатен женски допир и пин -пики за леснотија на абење. Нема причина зошто не можете да изгледате добро и да бидете удобни во оваа облека за спиење на памук/поли мешавина. Тркалезна облека за ракави на вратот Раглан. Контрастна чипка на чипка на деколте. Функционална плоча со 4 копчиња. Мека ткаенина со маичка со лесна нега (60% памук, 40% полиестер).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20