• Ново
Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав со кадифе кадифена каросерија ручана фустан за коктел

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав со кадифе кадифена каросерија ручана фустан за

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Со облекување во овој кадифен фустан, можете да покажете повеќе од вашиот шарм и елеганција, кои ќе бидат совршени за полуформални прилики, како коктел забави, датира, ноќни клубови, годишнини, итн. Фустанот е исклучително лесен и добро одговара. Удобен фустан во тенок вклопување со разоткриен дизајн на половината и клуч. Обликот на овој кадифен фустан е класичен и женствен, а вклопувањето е тенок. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Girth Girth- колк на хип ширина на рамото1x 43 3/4 39 - 46 1/2 16 1/22x 46 7/8 42 1/8 49 5/8 17 3/83x 50 3/4 46 1/8 53 1/2 18 1/44x 54 3/4 50 - 57 1/2 19 1/4 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав, кадифена кадифена каросерија, ручана коктел забава, миење ладно со слични бои. Увезени. Коктел забава. Есен/зима. Над коленото. Долги ракави. 95% полиестер, 5% спандекс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33