• Ново
Генерички држач за преносни ѓубре за ѓубре

Генерички држач за преносни ѓубре за ѓубре

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Не биди бубачка за легло! Осигурете се дека не оставате никаков хаос зад вашиот пикник или семејство со излегување со ѓубре од руфи. Овој преносен држач за торби за ѓубре е доволно компактен за да дојде со вас каде и да може да оди вашата авантура. Лесно прилагодливо, проширете го или повлечете го држачот за да добиете совршен зафат на маса, countertop или клупа. Цврстиот дизајн на едно парче ќе остане цврсто на место, осигурувајќи се дека ќе го напуштите паркот или кампот како уредно како кога го најдовте. Цврст држач за торби за ѓубре мери 1/8 ”до 2 3/8”. Погоден преносен дизајн - Поставете го насекаде. Прилагодливиот дизајн се вклопува на дебели или тенки табели, countertops, клупи и белење. Конструкција на едно парче. Дизајнот на натопена гума обезбедува заштита и дополнителен зафат. Лесно за чистење и санирање. Големина за да одговара на стандардни 13 галон торби за ѓубре.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33