• Ново
Бела безжична внатрешна просторија затемнувајќи ги мини слепите 31,5 w 64 л

Бела безжична внатрешна просторија затемнувајќи ги мини слепите 31,5 w 64 л

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа безжична 1 "Дуплекс просторијата затемнувајќи ги мини -ролетни, му даваат на вашиот прозорец чист, готов профил без да висат лифтови жици. Системот безжични работи со помош на скриена торзија на торзијата што делува како макара. Лесно е да се повлече нагоре и надолу на рачката на тој начин отворена или затворете ги ролетните. Потоа можете да ги поставите ролетни на која било висина што ја посакувате. Оваа елиминација на лифтовите жици значи зголемена безбедност за деца и миленичиња. Тоа е направено со ПВЦ докажано за влага, така што летвите се лесни за чистење и нема да се искриват во високо ниво Области за влажност. Оваа уникатна карактеристика го прави овој производ одличен избор за секоја просторија и во дел од вистинското дрво. Нашите ролетни се безжичен систем, што го прави најбезбедна опција за дом со мали деца и миленичиња и нуди безбедни решенија за секоја просторија. Белата се соочува со улицата за униформа надворешна појава . Нарачана ширина еднаква на готовата ширина, не треба да се земат предвид одземањата со употреба на нашите држачи за монтирање на челик . безжичен 1 „дуплекс просторија затемнувајќи ги мини ролетни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM
  • Ново
Мислење на купувачите:

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Acdelco GM Оригинална опрема за повеќекратна апсолутна сензор за притисок Acdelco GM оригиналната опрема повеќе

DEN 1.00