• Ново
Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Доминантна ИЦ на Мизуно. Секој чевли направен за иновативна удобност, мека флексибилност и супериорно амортизирање. Во моментов го носат добрите на Mizuno како Адам Вајнрајт, доминантна ИЦ е најприродно прилагодениот и удобен бејзбол -клип досега дизајниран. Неговата анатомска форма обезбедува супериорен природен бејзбол вклопување што е контурирано за совршено да одговара на ногата. U4 ICX, следната генерација на меки, одговорни и еластичен материјал на Мизуно, дава уште повеќе луксузно искуство со амортизирање. Изградбата на bootie во внатрешноста на чевлите обезбедува меко и безбедно вклопување, комплиментирајќи го поддржувачот 3-слој, не-SEW горниот дел дизајниран за оптимална стабилност, издржливост и удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Комо блу женски плус џемпер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Комо блу женски плус џемпер

COMO Blu ја зема секогаштрендхуди и го ажурира со дизајн на плетено со ребра, завршен во мек велур Главен га�

DEN 287.84