• Ново
Комплет за чистење со пушка од надворешни работи

Комплет за чистење со пушка од надворешни работи

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овој комплет за чистење на надворешни работи е направен специјално за пушка. Комплет за чистење на пушка од надворешни работи : Силни, цврсти шипки со најразлични висококвалитетни џеги, јамки, мочуришта и четки. Организаторите на сопствени делови кои обезбедуваат удобен и организиран пристап до содржина. Цврстата конструкција помага во намалување на ризикот од оштетување на комората или барел.

Декларирани својства

Најдобри предлози