• Ново
ЕВ од Елен Деџенерис Али Широк нозе пред вратоврски фармерки

ЕВ од Елен Деџенерис Али Широк нозе пред вратоврски фармерки

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Изгледајте добро, чувствувајте се одлично. Тоа е гаранцијата од ЕВ1 од Елен Деџенерис со автентично истегнување за ласкаво вклопување. Силуетата со исечена широка нога е совршена за сончево време. Тоа е тексас направено како што треба со додаден дел од вратоврска за стил. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина 4. приближно. inseam : 24 ". Широка нога; исечена. Поштенски мува; затворање на копчињата; недовршено полите. Пет џеб. со модерен пресврт . 99% памук/1% спандекс. Машината што може да се пее. Увезено. EV1 од Елен Дегенерис миење на белината Широк фармерки со нозе со жени. лице! “ Не само што е сè прифатливо, туку е и сè удобно. Овие се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир
  • Ново
Мислење на купувачите:

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир

Глиц Мохаир, Перлпушан од Перл Марија МаксимГлиц Мохаир предиво Ова предиво со мала тежина е омилено! Со

DEN 3.00
Thumbrintz besame mucto II затворен перница
  • Ново
Мислење на купувачите:

Thumbrintz besame mucto II затворен перница

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz besame Mucto II Внатрешна перница : Прекрас

DEN 400.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

На секоја девојка му е потребен класичен стан во својата гардероба, а станот Маријам од Бринли Ко е совр�

DEN 350.08