• Ново
Подобри домови и градини Белиот цврст памучен-поли кревет, прилагодлив

Подобри домови и градини Белиот цврст памучен-поли кревет, прилагодлив

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Дајте му на вашиот кревет прекрасен завршен допир со подобрите домови и градини прилагодливи кревети за очила. Достапно по ваш избор на две бои (бел или слонова коска), овој цврст кревет има детален очен украсен очен заработен за безвременски, сонуван и романтичен изглед. Модерно и практично, овој кревет (исто така познат како шут од прашина) има прилагодлив дизајн кој лесно може да се претвори во вклопување на сите големини на креветот и помага да ја прикриете вашата кутија пролет, рамка за кревети и складиште за да создадете уреден изглед. Овој памучен кревет е машина што може да се пее - можете да го одржувате свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. • Прилагодлив везен кревет. • Карактеристики на вез на окото. • Прилагодливиот дизајн се претвора за да одговара на сите големини на креветот. • Димензии : . • Достапно по ваш избор на две бои : бел или слонова коска. • Bedskirt : 100% памук, вез : 100% микрофибер. • Дизајнирано да прикрие пролет на кутијата, постелнина и складирање на подлога. • Машинска миење за брза и лесна грижа.

Декларирани својства

Најдобри предлози