• Ново
Ли женски плус летање со движење редовно вклопување bootcut jean

Ли женски плус летање со движење редовно вклопување bootcut jean

Buyers rating:
DEN 280.00

Износ

Leенски Flex Flex Motion Rugual Fit Bootcut Jean Le Women's Flex Motion Bootcut Jean ви обезбедува целодневна удобност. Конструкцијата на тексас и опремена, стилот на подигање, прегрнете ги вашите природни криви, додека сè уште ви даваат слобода да се движите. Овие фармерки исто така го карактеризираат нашиот иновативен флексибилен лента за половини, избегнувајќи ги оние непријатни пилиња и копа на половината. За обичен изглед на шик, кој е доволно удобен за трчање по децата, но сепак стилски доволно за ноќта на девојчињата, Флексот за подигање на Flex Motion Bootcut се најдобри од двата света. Историјата на тексас е вткаена во марката Ли. Како една од оригиналните американски компании за тексас, Ли повеќе од 130 години изработува намерни дизајни. Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети за дефинирање на ерата и легендарни детали. Без разлика дали ги облекува каубоите, фабричките работници или филмските starsвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста на Ли за автентичност, вклопување и квалитет, заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустлив оптимизам, создадоа генерации на лојалисти на брендот низ целиот свет. Редовно вклопување. Опремени преку седиштето и бутот. Седи на природна половината. Флекс лента за половината. 60% памук, 22% рајон, 17% полиестер, 1% спандекс. Увезени. Стил# 3088847.

Декларирани својства

Најдобри предлози