• Ново
Jewelersclub Ruby Ring Rigntone Jewelry - 1. Карат руби

Jewelersclub Ruby Ring Rigntone Jewelry - 1. Карат руби

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Живописно парче акцент што свети одвнатре. Направено со вистински рубински скапоцени камења, бели дијаманти и 0,925 Стерлинг сребро. За разлика од ефтино изработените прстени со скапоцени камења за жени кои излегуваат лажни, со досадни, рамни камења со раб, рубин прстен на накит, се одликува со оригинален каратен карат, рубин камен, прекриен со вистински бели дијаманти кластери .. Изработено со грижа и стручна изработка и поставена во хипоалергичен, 0,925 Стерлинг сребрен опсег, овој прекрасен црвен тркалезен прстен е трајно направен со врвни материјали што го издвојуваат од останатите .. Нашите оригинални карактеристики на Руби прстенот : . - 1,20 Карат Руби скапоцен камен. - Кластери со бели дијаманти. - Хипоалергичен 0,925 Стерлинг сребрен опсег прстен (нула никел или олово). - Деликатен дизајн со трајно, долготрајно занаетчиство. Зачудувачки подарок за вашиот значаен друг, мама, сестри и најблиски! Нашите рубини ringsвони за жени и ringsвони со родилни камења убаво ги комплиментираат сите тонови на кожата. Дајте им како роденденски подароци за мајка и подароци за жени во вашиот живот!. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивни, врвни квалитетни рубини накит, парчиња со разумни цени. Ние ги занаетиме нашите уникатни прстени за жени со грижа, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Просечниот прстен на Ruby Boindone Stone честопати излегува дека не е оригинален, со faux рубин камен кој изгледа досаден и рамен. Рубинскиот прстен на накит на накит се одликува со вистински 1,20 каратски скапоцен камен, пресечен во прекрасна рунда и засилена со вистински бели дијаманти кластери од двете страни. Со хипоалергичен, светлечки амбиент од 0,925 Стерлинг сребро, живописно, вметнуван, црвена сенка, ги комплиментираат сите тонови на кожата . додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткаат, нашиот рубин камен е изработен за да трае. Иако е вулгарен и елегантен во дизајнот, овој рубин и дијамантски прстен е ништо друго освен кревко, направено со долготрајна, издржлива 0,925 Стерлинг сребрена лента и поставување. Ако имате какви било прашања во врска со големината на опсегот, ве молиме, посетете се до нас директно за да ви помогнеме да го пронајдете вашето совршено вклопување . живописен, зачудувачки подарок што секогаш ќе го негува. Без разлика дали го надавате овој прстен на скапоцен камен на вашата мајка на Денот на мајката, вашиот значаен друг како специјално изненадување или ветувачки прстен, или пријател или сакан човек како прослава на нивниот уникатен родител, примателот ќе го обожава облеката во оваа 1,20 каратна искра на нејзината рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шатор за ранец на лицето Колман
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шатор за ранец на лицето Колман

Вие и вашиот партнер за пешачење ќе спиете заштитени од времето во шаторот за ранец со 2 лица со 2 лица Ко�

DEN 3184.00
Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 319.84