• Ново
Искра покрив 8-метри, црна, компатибилна со брануваа од 8 метри Спарк

Искра покрив 8-метри, црна, компатибилна со брануваа од 8 метри Спарк

Buyers rating:
DEN 6398.40

Износ

Уникатните додатоци на Spark Trampoline помагаат да се претвори вашиот двор во вашиот сопствен забавен парк! Покривот на искрата ви овозможува да се забавувате на сонце без штетните УВ зраци. Помага да ја задржите вашата брануваа без лисја и остатоци, така што ништо не доаѓа во вас и вашиот отскокнување. Со иновативен дизајн, покривот на искра беспрекорно се придава на вашата искра брануваа и обезбедува заштита за вас и вашите деца од УВ зраци. Додавањето на прицврстувањето на покривот на искра овозможува додавање на кошаркарска мрежа да се прикачи во исто време без конфликт. Безбедно за децата да играат и да скокаат со покривот на место. Одлична вентилација со уникатен дизајн што овозможува свеж воздух што тече слободен! Покривот Спарк е ексклузивен за механизмот за комерцијално заклучување на брануваа и нема да се интегрира со другите брендови. Зошто само скокајте! Искра ви овозможува да скокате, да се искачувате, забивате и да ги заматете сите во рамките на еден систем заменувајќи ја потребата за одделни комплети во задниот двор. Проверете ги сите достапни додатоци за додатоци за да започнете со изградба на вашиот Spark Park! • Чувајте го сонцето настрана - со иновативен дизајн, Спарк покривот беспрекорно се придава на вашата брануваа на искра и обезбедува заштита за вашите деца против УВ зраците . • Продолжете со снимање на обрачи - иновативниот дизајн им овозможува на децата да продолжат да играат со кошаркарскиот обрач додека покривот е Инсталирано на вашата брануваа на искра. (Кошаркарска мрежа се продава одделно). • Безбедно за играње - Децата се безбедни за скокање и играње додека е прикачен покривот . • Одлична вентилација - Уникатниот дизајн го одржува слободно протокот на свеж воздух преку Спарк покривот Нема да работи на која било друга марка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и вистинска оп Ками
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и вистинска оп Ками

Останете стилски оваа пролет и лето со ова време и суштински ткаени Ками на жените Лесен и воздушен, ово�

DEN 175.04