• Ново
јас играм. Бебе девојки или бебешки момчиња уникатен сончање со едно парче костим за капење Rashguard, UPF 50+

јас играм. Бебе девојки или бебешки момчиња уникатен сончање со едно парче костим за капење Rashguard, UPF

Buyers rating:
DEN 159.68

Износ

Дозволете им да се распрснат со ова сончање сончање од јас играм. Овој едно парче костим за капење за момчиња или девојчиња обезбедува целодневна, целосна покривка, UPF 50+ заштита од сонце без да нанесувате сончање на нежната кожа на бебето. Затегнатиот, брз сув материјал и споевите на рамнини се удобни и му овозможуваат на бебето слободно да се движи и да игра активно. Родителите го сакаат отворањето на ногата за удобно менување на пелена, а предниот патент овозможува лесно и исклучување. UPF 50+ заштита од сонце. Материјал за брзо сушење за активна игра. Отворање на ногата за удобно менување на пелена. Затворање на предниот патент за лесно вклучување и исклучување. Меди споеви за дополнителна удобност. Раглански ракави за слобода на движење. 85% полиестер/15% еластан. Машина за перење. Увезени. Костим за капење на Unisex Snap копче од I Play.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машка маичка за машка пика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка маичка за машка пика

Полиран, убав и разноврсен додаток на вашата гардероба Оваа кошула со кратки ракави од пика од Georgeорџ е �

DEN 560.00
Касета, 8-степен
  • Ново
Мислење на купувачите:

Касета, 8-степен

Оваа касета Shimano 8брзина дава супериорни перформанси за да го направите вашето возење попријатно Има бл�

DEN 2879.84
Асортиман на мезе на Чунг
  • Ново
Мислење на купувачите:

Асортиман на мезе на Чунг

Краток опис не е достапен асортиман на мезе, азиски 32 парчиња и 4 сосови Содржи 8 секој од кари самоса, рол

DEN 1.33