• Ново
Сензори за кислород NTK сензор за кислород

Сензори за кислород NTK сензор за кислород

Buyers rating:
DEN 313.44

Износ

Сензор за кислород NTK е специјалист за сензори за увоз и домашни апликации. Воспоставено под семејството на производи на NGK, сензорите за кислород NTK се дел од нашата постојана посветеност да ги насочиме типовите на производи и да го зголемиме покриеноста. Компанија за керамика во нашето Core, NTK користи најсовремена технологија што овозможува контрола на керамиката што се користи во нашите сензори за кислород од суровина до готов производ. NTK е најголемиот снабдувач во светот и производител на оригинална опрема за кислород сензори. Комбинирање на експертиза со иновации, сензорите за кислород NTK нудат супериорно вклопување, форма и функција. Сензорите за кислород NTK се широко тестирани за време на производството за да се гарантира квалитет и сигурност што ги исполнува или надминува спецификациите на ОЕ. Бидејќи новите возила вклучуваат поврзани и автоматизирани технологии, верувајте на специјалист за сензори за поддршка на пазарот со целосна линија и технологија за апликација на OE . NTK OE тип на кислород сензор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Littlearth NCAA Purdue Boilermakers Jersey Fanband Headband
  • Ново
Мислење на купувачите:

Littlearth NCAA Purdue Boilermakers Jersey Fanband Headband

Стилизирајте ја вашата коса со тимска талент Littlearth's Jersey Fanband Headband е совршена лента за глава без лизгање �

DEN 127.84
Bosch BS Bosch Boyped Shoe на сопирачките
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bosch BS Bosch Boyped Shoe на сопирачките

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

DEN 1503.84